Armaf Club De Nuit Maleka
-5%
- Готово к отправке
- Код: 36535
2 539,35 ₴
2 412,38 ₴
- +380 (50) 019-87-24Днепр "Diorik"
Початкові ноти: лічі, рожевий перець та бергамот
Ноти серця : ірис
Кінцеві ноти : праліне, сандалове дерево та амброксан.
Ви – розкішна! І саме про це вам нагадає Club De Nuit Maleka від Armaf!
Це по-справжньому яскравий та незвичайний аромат, створений для жінок, що прагнуть залишити після себе незабутні враження.
Він починається з яскравого лічі, який прикрашається бергамотом і рожевим перцем. Далі з'являється ірис, пудрова елегантність якого додає м’якості будь-якому образу.
А в якості фінального акценту тут було поєднано сандал з амброксаном та праліне, які роблять всю композицію особливо спокусливою. Вона таємнича та незвідана, моментально приваблює, захоплюючи вже з перших секунд. Вона красиво звучатиме в будь-яку пору року, але особливо гармонійною буде навесні та влітку, під час денних та вечірніх виходів. Неймовірно красивий флакон у фіолетових тонах ідеально доповнить вашу колекцію, а його стильний дизайн з підвіскою радуватиме ваш погляд.
Початкова нота звучить розкішним екзотичним лічі. Його доповнює тандем бергамота і рожевого перцю, який додає йому ще більше виразності.
Нота серця огортає пудровістю ірису. М'яка, але насичена, вона з легкістю прикрасить будь-який ваш образ.
Кінцева нота огортає вершковим тонами сандалу в акомпанементі амброксану. Тим часом, праліне надає шлейфу приємну десертність і надзвичайну привабливість.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Armaf |
| Страна производитель | Объединённые Арабские Эмираты |
| Вид парфюмерной продукции | Парфюмированная вода |
| Год выпуска | 2025 |
| Объем | 100 мл |
| Пользовательские характеристики | |
| Категория товара | женский |
| Классификация | Міддл маркет |
| Сделано в | ОАЕ |
| Тип аромата | Квіткові,Фруктові |
| Штрих_код | 6295199801116 |
- Цена: 2 412,38 ₴
- Способ упаковки: 36535


